Хижина SPA

Корпоративний відпочинок в Трускавці

Тема взаємин в робочому колективі, формування єдиної команди і зведення до мінімуму внутрішніх конфліктів варто зараз найбільш гостро перед керівниками, особливо великих компаній.

Одним з варіантів поліпшення робочого клімату служать різні, абстрактні від роботи заходу і, природно, спільний відпочинок.

Спільний відпочинок – запорука здоров’я в командіНавряд чи щось краще сприяє зближенню і відвертим розмовам, ніж спільне перебування на природі, далеко від щоденної суєти, спортивні ігри та змагання, прогулянки, відвідування екскурсій і вечора, коли весь колектив, втомлений, але задоволений, збирається на спільну вечерю в затишному ресторанчику.

Ця картина цілком може стати реальністю на віллі «Хіжина СПА» в Трускавці. Територія та номерний фонд готелю повністю готові до проведення заходів корпоративного відпочинку.

Крім комфортабельних кімнат, смачної кухні та ввічливого персоналу, готель надає можливість відвідування римської лазні, сауни, користування джакузі, прийняття цілющих ванн.

При тривалому перебуванні можливе надання повного комплексу лікувально-профілактичних послуг.

Організація спільного дозвілля – справа тонкаОрганізовуючи корпоративний дозвілля, необхідно пам’ятати про те, що інтереси співробітників компанії різні і можуть бути прямо протилежними. Тому, займаючись організацією подібних заходів, потрібно враховувати інтереси кожного учасника. Програма повинна передбачати наявність активних ігор, квестів, змагань, інтелектуальних дискусій і, звичайно ж, наявність вільного часу, щоб кожен співробітник міг провести його так, як бажає. Виїзні заходи, як правило, бувають:приуроченим до особливих дат, які відзначаються компанією або ж до загальнодержавних свят;у вигляді проведення тематичних тренінгів, семінарів, конференцій, що мають на увазі обов’язкову святкову частину;розважальних поїздок, покликаних згуртувати колектив.

Про місце проведення багатолюдних акцій слід подбати заздалегідь, тому як розміщення великої кількості людей часто буває проблематично. З іншого боку, готелі охоче йдуть на поступки і надають знижки великим компаніям.

Трускавець є ідеальним місцем для влаштування корпоративного відпочинку. Володіючи широкою рекреаційною базою, це місто забезпечує відпочинок європейського рівня.

Україна – країна з величезним історичною спадщиною і прекрасною природою, куди не соромно привезти партнерів з будь-якої точки земної кулі.