Хижина SPA

СПА центр

Переступивши поріг нашого СПА центру, ви потрапляєте на дикий острів з просторим басейном, джакузі з гідро і аеромасажем, сауною, римською парною з ароматами карпатських трав, соляною печерою, кімнатами для ароматерапії і масажними кімнатами.
Користування SPA-зоною включено у вартість проживання.
Фінська сауна

Фінська сауна

Сауна – сухоповітряний вид лазні, в якому підтримується висока температура (80-90 ° С) і низька відносна вологість (10-15%). Раціонально поєднувати вплив сухою парою з подальшим дозованим охолодженням в басейні або під холодним душем і масажем.

Римська сауна

Римська сауна

Традиційна римська сауна – справжня перлина, основою філософії якої є фізичне і духовне очищення.

Джакузі

Джакузі

В ряду фізіотерапевтичних процедур водний масаж стоїть на другому місці після мануального. Він майже так само ефективний, а до користь фізичного тиску додається ще і цілющий вплив води.

Басейн

Басейн

Плавання в басейні може вирішити масу проблем зі здоров’ям і зробить Вашу зовнішність привабливішою. Чим же воно так корисно?

Арома кімната

Арома кімната

У сауні умови для проникнення цілющих ароматів в організм просто ідеальні, вони з повітрям потрапляють в легені і негайно всмоктуються в кров.

Фітобочка

Фітобочка

Фітобочка – це міні-сауна, виготовлена з екологічно чистої деревини вільхи, яка є одним з кращих природних фармацевтів.

Соляна печера

Соляна печера

Регулярне відвідування соляної печери покращує загальне самопочуття, підвищує імунітет, зменшує прояви захворювань, збільшує рівень гемоглобіну в крові.

СПА процедури в готелі “Хатина SPA”

Переступивши поріг нашого СПА центру, ви потрапляєте на дикий острів з просторим басейном, ексклюзивним басейном з гідро і аеромасажем, сауною, римською парною з ароматами карпатських трав, соляною печерою, кімнатами для ароматерапії і різних масажних технік.

Прозорі струмені водоспаду, який уособлює цілющу силу води, в тон латинському вислову «Sanus per aqua», що в перекладі означає «здоров’я через воду», повернуть Вам молодість.

Відпочинок в Карпатах – одна з тих можливостей, якої прагнуть скористатися як жителі України, так і гості нашої країни, які приїжджають насолодитися природою Карпат з ближнього зарубіжжя. Карпати, відпочинок в яких залишає найпрекрасніші враження від свіжого гірського повітря, хвойних і листяних лісів, самобутніх селищ, мирно існуючих на берегах численних річок і крихітних озер змушує туристів розносити славу про українську природу і культуру далеко на захід і на схід.

А відпочинок в Трускавці – одна з тих речей, яка привертає в Прикарпатті туристів з усього світу. Адже неспроста тисячі туристів, які знайшли час на відпочинок в Україні, прагнуть на курорт Трускавець – один з популярних лікувально-оздоровчих центрів навіть не в Україні, а в усьому світі.

Путівки в Трускавець коштують не так вже й дешево, але тим не менш чудово розпродаються. Адже ті, хто хоча б раз побував у невеликому місті на південному заході України, дуже скоро починають сумувати за поширеним тут природним мінеральним джерелам, по чистому гірському повітрю, тиші і спокою Карпат.

Трускавець, відпочинок в якому по кишені багатьом гостям країни, так і українцям теж, пропонує відвідувачам міста безліч лікувально-оздоровчих центрів, багато з яких відповідають всім сучасним вимогам до подібного комплексу: пансіонати і санаторії Трускавця пропонують своїм відвідувачам цілі програми з оздоровлення , профілактики та лікування багатьох захворювань, повноцінне харчування, різні гідромасажні процедури і навіть широкий спектр різноманітних сучасних SPA-процедур. Так що в такій справі, як повноцінний сучасний відпочинок, Трускавець займає одну з лідируючих позицій в Україні.