Хижина SPA

Бальнеологічні та грязьові курорти в Трускавці

Трускавець – популярний бальнеологічний курорт, слава якого давно поширилася далеко за межі країни. Поняття бальнеотерапія означає лікування водою, тобто купанням.

Традиційні види лікувальних водних процедур – прийняття різноманітних типів душа, ванн і лазень. Водні процедури доступні всім і абсолютно безпечні. Поряд з цим, ефект від їх застосування очевидний. Вони роблять колосальний благотворний вплив на загальний стан організму, особливо якщо додати ще масаж.

Водолікування та його переваги

В основі методик, що застосовуються на бальнеологічних курортах, лежить принцип відновлення ресурсів людського організму за допомогою води, збагаченої добавками у вигляді ефірних масел, сухих водоростей, трав, солей, лікувальних грязей.

Основних методик дві:

гідротерапія (душ), основою якої є фізіологічні реакції організму на термічні, хімічні і механічні фактори, що надаються прісною водою;ванни, засновані на зануренні людини у водне середовище, благотворно впливають на організм корисних наповнювачів.

Такі процедури стимулюють роботу серцево-судинної, ендокринної та нервової, дихальної та травної системи.

Грязелікування і його властивості

Для лікування суглобів, м’язів, шкірних покривів і збереження молодості успішно використовуються грязьові ванни. Вони створюють контакт лікувальної грязі з поверхнею шкіри, через пори іони корисних мінералів проникають всередину тканин організму і надають лікувальний вплив на клітинному рівні.

Дотримуваний при цьому температурний режим (грязі накладаються теплими) з одного боку прискорює цей процес, а з іншого прогріває окремі ділянки, що благотворно впливає на лікування запальних захворювань, зокрема, суглобів і шкіри.

Уявити собі, як тепло від накладеної грязьової суміші розтікається в кожну точку тіла, відчути приємне поколювання і насолодитися наступним ефектом легко, потрапивши в руки професіоналів, які працюють на віллі «Хижина СПА» в Трускавці.

На території готелю в повному обсязі представлені всі види гідропроцедур: гідромасаж, душ Шарко, ванни з різними добавками, грязьові ванни, лікувальні та косметологічні обгортання. Всі процедури проводяться виключно за рекомендацією лікаря-терапевта.

Крім бальнеологічних і грязьових процедур, готель надає повний комплекс косметологічних процедур, що проводяться натуральними препаратами та матеріалами, сертифікованими згідно світових стандартів. Україна по праву пишається своїм курортом!