Хижина SPA

Процедури

За доступними цінами ми пропонуємо Вам СПА процедури для обличчя і тіла.
Бальнеологія

Бальнеологія

Водні процедури з давніх часів приносять жінкам красу і здоров’я, допомагають позбавитися від зайвої ваги і целюліту. Багато знаменитостей і відомі красуні вважають воду найкращі ліки в збереженні молодості шкіри і привабливості.

Масаж

Масаж

Тепло і сила рук наших майстрів поможуть вам відновити сили, позбавитись від мазових та суставних болей за допомогою класичного масажа.

Косметологія

Косметологія

Косметологічні процедури – Ваш унікальний шанс продовжити Вашу молодість і красу, а також побалувати Вашу шкіру вишуканими доглядами. Ми постаралися зібрати у себе все найкраще спеціально для Вас.

Схуднення

Схуднення

Програма схуднення «Аліментарна ліпосакція» з використанням амінокислотного препарату «Macresces» – це 100% гарантія втрати 7-10% від своєї початкової ваги без втрати м’язової маси.

Спа програма “Люкс”

Спа програма “Люкс”

Програма “Люкс” розрахована на 7 днів і спрямована на підвищення тонусу організму, розслаблення і поліпшення емоційного стану.

Детоксикація

Детоксикація

Здоровий спосіб життя – актуальна тема для сучасної людини. Харчуйтеся правильно, знайомтесь з новими людьми, відпочивайте, вивчайте щось нове і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Вілла «Хатина Спа» пропонує Вам послугу очищення організму, яка змінить ваше життя на краще.

Спа програма “Маленький каприз”

Спа програма “Маленький каприз”

З програмою “Маленький каприз” кожна жінка може відчути неземне задоволення і подарувати собі незабутній відпочинок в “Хижина Спа”

СПА Програма “Релакс”

СПА Програма “Релакс”

Триденну програму “Релакс” ми створили з метою поліпшення Вашого загального стану і отримання максимального задоволення від відпочинку в “Хатина Спа”