Хижина SPA

Відпочинок і лікування в Трускавці

Поїздка на води завжди була привілеєм вищих верств населення. На щастя, в наші дні таку розкіш може дозволити собі кожен. В одному ряду з відомими європейськими бальнеологічними курортами стоять і українські. Перлиною водолеченіяпостсоветского простору служить курортний рай – Трускавець.

Корисна мінеральна вода «Нафтуся», чудова природа, підкреслена красою гірських вершин, багата історія, корінням йде в середні століття, розвинена інфраструктура і досвідчені лікарі зробили курорт популярним місцем, куди на відпочинок і лікування щорічно з’їжджаються понад 220 тисяч гостей.

Чи не здоров’ям єдиним Але не тільки оздоровленням та прогулянками в шикарному міському парку зайняті приїжджі туристи. Неможливо, приїхавши в Прикарпатті, не відвідати пам’ятки, якими славна Україна:

печери і скелі Довбуша, зачаровують сріблястими водами водоспадів річки Сукіль, каскадом струмуючих вниз, і красою столітніх букових лісів; руїни давньоруської фортеці «Тустань» з джерелом святої води, карпатський гірський перевал «Тихий Діл», Національний парк «Сколівські Бескиди»;підйом по канатно-крісельної підвісній дорозі на гору Тростян і заповідна зона – водоспад Кам’янка; казковий Львів з його прекрасною архітектурою і кавовими традиціями;природна краса Карпат: озеро Синевир, водоспад Дівочі сльози, красиві гірські види; замки Закарпаття і Прикарпаття: «Паланок» і мисливські угіддя Шенборнів, Золота підкова, що включає Олеський, Підгорецький та Золочівський замки;для духовної поживи: Манявський скит, Свято-Успенська Почаївська Лавра і скит Святої Анни; численні гірські маршрути, з відвідуванням головних гірськолижних курортів: Славське, Яремче, Буковель, Ворохта, купанням в термальних джерелах і обіди в національних гуцульських традиціях.

Вдале поселення Щоб не витрачати дорогоцінний час відпочинку на біганину між бюветом, процедурами і знятим житлом, а потім НЕ картати себе за невдалий відпочинок, необхідно ретельно поставитися до вибору готелю. Відмінний сервіс, комфортні умови проживання, лікування на власній території і масу додаткових привілеїв гарантує вілла «Хіжина СПА».

На території комплексу розташована широка зона відпочинку, що включає лазні, косметологічні процедурні, масажні кабінети, приміщення для проходження водо-і грязелікування. Мінеральну воду з бюветів привозять прямо в готель тричі на день. Так що призначення терапевта, одержувані тут же на місці, виконувати дуже легко. Дієтично правильне харчування забезпечує ресторан пансіонату, представляючи меню на будь-який смак і гаманець.