Хижина SPA

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми поважаємо інформацію особистого характеру щодо відвідувачів нашого сайту. Ця Політика конфіденційності пояснює деякі заходи, які ми вживаємо для захисту Вашого приватного життя.

Готель “Хижина Спа” з максимальною серйозністю та відповідальністю підходить до конфіденційності Вашої приватної інформації. Інформація, яку ми запитуємо при бронюванні, необхідна для повноцінного надання Вам наших професійних послуг.

Інформація про кредитну картку

Ми з усією відповідальністю усвідомлюємо важливість конфіденційної інформації про деталі Вашої кредитної картки, тому уникаємо використання даних кредитних карток в електронних листах. У разі передоплати за допомогою кредитної картки через наш протокол безпечних з’єднань, ми дотримуємося суворих правил, встановлених нашим банком-партнером та компаніями з випуску кредитних карток, з метою забезпечити Вашу конфіденційну інформацію.

Отримання інформації приватного характеру

Ми отримуємо інформацію приватного характеру про Вас, у тому числі інформацію, яку Ви надаєте, коли надсилаєте нам лист, підписуєтеся на отримання електронних інформаційних повідомлень з нашого сайту, а також надсилаєте інформацію про наш сайт третім особам. «Інформація приватного (особистого) характеру» – це будь-яка інформація, яка може бути використана нами для ідентифікації Вашої особи, наприклад, прізвище або адреса електронної пошти.

Використання інформації приватного характеру

Інформація приватного характеру, отримана через наш сайт, використовується нами для реєстрації користувачів а також з метою, дозволеною Вами. Крім того, ми використовуємо інформацію приватного характеру для підтримки зворотного зв’язку з Вами.

Ми також використовуємо персональну інформацію для того, щоб проінформувати Вас про внесення суттєвих змін у роботу сайту та до цієї Політики конфіденційності, про нові можливості сайту, а також спеціальні пропозиції готелю.

Розкриття інформації приватного характеру

Ми наймаємо інші компанії, які за нашим дорученням надають послуги, такі як обробка та доставка інформації, розміщення інформації на даному сайті, доставка змісту та послуг, що надаються цим сайтом, виконання статистичного аналізу. Щоб компанії могли надавати ці послуги, ми можемо повідомляти їм інформацію особистого характеру, але лише ту, яка потрібна для надання послуг. Компанії зобов’язані дотримуватися конфіденційності цієї інформації, їм заборонено використовувати її в інших цілях.

Наша практика щодо інформації неособистого характеру

Ми можемо збирати інформацію неособистого характеру про Ваше відвідування сайту, у тому числі про сторінки, що Ви переглядаєте, посилання, а також здійснювати інші дії у зв’язку з Вашим використанням нашого сайту. Крім того, ми можемо збирати певну стандартну інформацію, яку Ваш браузер надсилає на будь-який відвідуваний Вами сайт, таку як Ваша IP-адреса, тип браузера та мова, час, проведений на сайті, та адреса відповідного веб-сайту

Виключення з правил

Ми не розкриваємо приватну інформацію користувачів сайту іншим організаціям та особам, не пов’язаним з готелем, крім випадків: користувач дав на це свою згоду (ми можемо надати відомості про Вас компаніям, організаціям та/або приватним особам, не пов’язаним з готелем , якщо Ви надали на це свою згоду).
– для обробки третіми сторонами (ми надсилаємо приватну інформацію на обробку нашим довіреним особам та партнерам по бізнесу відповідно до наших інструкцій, політики конфіденційності та інших вимог безпеки).- на вимогу законодавства: ми надаємо Ваші дані компаніям, організаціям та/або приватним особам , Не пов’язаним з готелем, у тому випадку, якщо ми сумлінно вважаємо, що отримати, використовувати, зберегти або розкрити таку інформацію розумним чином необхідно з метою: – Виконати або дотриматися чинного закону, підзаконного нормативного правового акту, – судове рішення або примусово здійснений запит державної установи; – виявити, припинити або іншим чином перешкодити шахрайству, а також усунути технічні неполадки або проблеми з безпекою; законодавством.

Захист інформації

Ми робимо все можливе для того, щоб убезпечити наш сайт і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття або знищення даних, що зберігаються у нас. Для цього ми постійно вдосконалюємо способи збирання, зберігання та обробки даних для протидії несанкціонованому доступу до наших систем. Крім цього, ми обмежуємо нашим співробітникам, підрядникам та агентам доступ до персональних даних, а також накладаємо на них суворі договірні зобов’язання, за порушення яких передбачено серйозну відповідальність.

Зв’язок з нами

Якщо у Вас виникли запитання чи пропозиції щодо нашої Політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами за наступною адресою: mail@higinaspa.com.ua