(032) 476-89-64

(067) 370-48-53

Замовити дзвінокХИЖИНА SPA

Класичний масаж в Хижина СПА

Классический массаж в Хижина СПА

Мистецтво масажу було відомо ще задовго до нашої ери. Гіппократ активно практикував цю процедуру для надання допомоги, розслаблення і напруження тканин. Подолавши століття, масаж дійшов до наших днів, і сьогодні він активно використовується в лікувальних і профілактичних цілях у всьому світі.

Чому масаж сприятливо діє?
Сеанс класичного масажу - це не тільки приємний, а й дуже корисний процес. Під його впливом підвищується еластичність і тонус м'язових волокон, зростає їх сила і працездатність.

Цікаво, що поліпшення витривалості навантажених м'язів спостерігається при массировании тканин, які раніше не брали участь в фізичному навантаженні. Це відбувається тому, що в волокнах формуються доцентрові імпульси, які, потрапляючи в центральну нервову систему, викликають збудливість нервових клітин.

Доведено, що масажні процедури покращують еластичність сухожильно-зв'язкового апарату і рухливість суглобів.

Прийоми розтирання особливо ефективні при лікуванні опорно-рухової системи, так як стимулюють розсмоктуванню отечностей і патологічних відкладень в хрящах. Також даний засіб благотворно впливає на процеси ліпідного, мінерального і білкового газообміну, що просто необхідно для правильного функціонування органів і тканин.

Добре відгукуються на масування кровоносна і лімфатична системи:


 • прискорюється протягом лімфи і еритроцитів по судинах і капілярах;
 • збільшується надходження поживних речовин до внутрішніх органів;
 • полегшується робота серця, і усуваються
 • застійні явища в кровотоці;
 • відбувається звільнення клітин від продуктів обміну і розпаду.

  У чому полягає особливість класичного масажу, в порівнянні з іншими його видами.
  Виконання класичного масажу заснована на принципах західної концепції фізіології та анатомії. Остання часто протиставляється вченню про енергетичні меридіани, з яким працюють фахівці технік, що прийшли з країн Східної Азії.

  Класичний масаж передбачає 4 основних етапи:
  1. погладжування;
  2. розтирання;
  3. розминка;
  4. вібрація.

  Швидшого розігрівання тканин можна досягти з використанням ароматичних ефірних масел. Крім того, вони сприяють фармакологічному збагачення масажних рухів, продовження приємного ефекту і більш глибокого впливу на ЦНС. Приємні запахи, спокійна атмосфера і розслаблюючі руху майстра призводять до повного розкріпачення пацієнта.

  Послуги класичного масажу в СПА-готелі «Хіжина СПА»

  Отримати незабутні відчуття від масажних процедур в Трускавці можна в центрі фізіотерапії «Хатина СПА». Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що потрапите в руки справжніх фахівців своєї справи.
  Під час сеансу, масажист змащує тіло клієнта спеціальними маслами, після чого виконує масажну процедуру з різною силою і ритмом. Умілі руху майстри допоможуть Вам досягти стану повної фізичної і психологічної релаксації, знімуть напругу і стрес, послаблять втомлені м'язи і подарують відчуття неймовірної легкості.

Наші Контакти

(032) 476-89-64

(067) 370-48-53

mail@higinaspa.com.ua

order@higinaspa.com.ua

Україна, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Бориславська, 29а

WEB CAM