Хижина SPA

Недорогий відпочинок в Карпатах

Вілла «Хіжина СПА» знаходиться в Трускавці – місті, здавна славиться оздоровчими мінеральними водами, красивою природою і чистим довкіллям. Тут знаходиться більше десяти санаторіїв, кожен з яких має свою специфіку. «Хіжину СПА» називають «райським куточком», і це не випадково – широкий спектр процедур і послуг має оздоровчий і розслабляючий ефект.

Спектр послуг

«Хіжина СПА» – це комплекс з басейном, аеромасажем, сауною, парною, кабінетами ароматерапії і номерами для проживання. В арсеналі СПА-центру – такі послуги:

пілінг;обгортання;масаж;манікюр;педікюр;водні процедури.

Всі перераховані процедури спрямовані на омолодження і підняття загального тонусу. Сучасний ритм життя забирає багато сил і енергії, які не завжди повністю відновлюються, що призводить до зниження працездатності і погіршення здоров’я і самопочуття. Відпочинок в мальовничому куточку України в колі близьких і друзів – найкращі ліки!

Для проживання вілла пропонує сорок п’ять номерів, серед яких двомісні однокімнатні та двокімнатні номери. В останні можна заселити до чотирьох чоловік і вибирати між стандартом і поліпшеним варіантом. Дизайн приміщень робить їх затишними і комфортними для того, щоб кожен гість вілли міг по-справжньому відпочити і розслабитися. Велика кількість рослинності, квітів і водоспадів забирає далеко за межі галасливого мегаполісу і змушує забути про проблеми і турботи.

У вартість включено відвідування СПА-зони, кінозал, доставка води з бювету 3 рази в день і послуги терапевта. Ресторан надає комплексне меню на вибір, проте ця послуга не входить у вартість.

Переваги відпочинку на віллі

Попит на відпочинок в Карпатах в останні роки помітно зріс, що призвело до підвищення цін на послуги, не завжди відповідають опису та вартості. Комплекс «Хіжина СПА» надає відмінний відпочинок – недорогий і приємний. Рівень сервісу і умови проживання тут завжди на високому рівні відповідно до міжнародних стандартів. Забронювати номер можна за телефоном або через Інтернет за допомогою електронної пошти або Skype .