(032) 476-89-64

(067) 370-48-53

Замовити дзвінокХИЖИНА SPA

Лікування водою в Трускавці

Лечение водой в Трускавце

Трускавець вже майже два століття дарує людям мінеральну воду з цілющих джерел. Він стоїть в одному ряду з такими відомими на всю Європу мінеральними курортами, як Вісбаден і Ріхенгаль. Води Трускавця містять безліч корисних елементів і мінералів, що робить їх унікальними і відомими на весь світ.

В результаті проходження через гірські шари і породи, кришталево чиста вода з басейну Карпатських гір піддається їх впливу. Таким чином відбувається її збагачення мікроелементами і цілющими речовинами. Період «дозрівання» становить близько десяти років, і тільки після цього готовий продукт виходить на поверхню землі.

Цілющі властивості мінеральних вод
Властивості мінеральних вод Трускавця дозволяють приводити в норму порушений обмін речовин, опорно-рухову систему і покращують загальний стан організму. Сотні тисяч людей поправили своє здоров'я завдяки цілющій дії мінеральних вод, високої компетенції персоналу і дивовижну природу.

Трускавець та його околиці вважаються екологічно чистими районами України.

Види мінеральних вод Трускавця

Найвідоміша мінеральна вода Трускавця - «Нафтуся». Вона багата не тільки мікроелементами, а й мікроорганізмами - корисною для людського організму флорою. В цілому, родовище налічує двадцять п'ять джерел з різними водами. Найвідоміші з них - «Софія», «Марія» і «Броніслава». Перша містить залізо, соду, не має запаху і виділяється солоним і трохи гірким смаком. Вона допомагає нормалізувати травлення, а також сприяє лікуванню від рахіту, золотухи і хворобах крові.

Бальнеологічні процедури на віллі «Хіжина SPA»

«Хижина SPA» - сучасний комплекс, в якому є все необхідне для повноцінного відпочинку. Гостям пропонують великий вибір бальнеологічних процедур:

  • підводний душ-масаж;
  • душ Шарко;
  • мінеральні ванни;
  • таласотерапія;
  • різні види обгортань.

Наявність спа-процедур вигідно відрізняють
комплекс від інших санаторіїв Трускавця.

Затишні номери різної місткості, вартості та рівня комфорту, приємна спокійна музика, кінотеатр і кілька басейнів - ось що потрібно жителю мегаполісу, щоб забути про проблеми і по-справжньому розслабитися. «Хіжина SPA» - місце, яке люблять і дорослі, і діти!

Наші Контакти

(032) 476-89-64

(067) 370-48-53

mail@higinaspa.com.ua

order@higinaspa.com.ua

Україна, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Бориславська, 29а

WEB CAM