(032) 476-89-64

(067) 370-48-53

Замовити дзвінокХИЖИНА SPA

Відпочинок в Карпатах з дітьми

Отдых в Карпатах с детьми

Для багатьох батьків поїздка з дітьми - це чудова можливість провести з ними більше часу, показати їм світ і навчити чомусь новому, згуртувати родину. Поза всякими сумнівами, подорожувати всією родиною - це прекрасно, але відпочинок з дітьми має деякі особливості та нюанси.

Відзначимо відразу, що діти - це найвимогливіші туристи. На відпочинку вони завжди прагнуть отримати максимум задоволень, хочуть побачити багато нового і цікавого. Їм, звичайно, досить швидко набридає одноманітність, деякі малюки дуже вибагливі в їжі, а надто активні хлопці не дають батькам ні хвилини спокою, постійно вимагаючи до себе уваги. Тому, при виборі місця для відпочинку всією сім'єю, у вас повинні бути досить жорсткі вимоги як до умов проживання, так і в цілому до курорту, його клімату та інфраструктурі.

З якого віку можна брати з собою дітей на відпочинок?
Для того, щоб ваш відпочинок не затьмарився неприємними моментами, вибираючи місце і способи його проведення, враховуйте вік дітей.

Немовлята
Фахівці в більшості випадків не рекомендують подорожувати з немовлятами, особливо, якщо малюк до цього рідко залишав свій будинок. Але якщо ж ваша дитина, якій не виповнилося ще й року, звик до тривалих пересувань, до автомобіля і великої кількості незнайомих людей навколо, то для нього подорож стресом не стане.

Для комфортної подорожі з малюком важливі 2 умови:
1. м'який клімат (НЕ екстремальні умови);
2. наявність умов для немовлят (для сну, харчування, сповивання і т.д.).

Діти 1-3 років
Для дітей від 1 до 3 років головними труднощами можуть стати харчування і акліматизація. Ідеальний вибір для таких мандрівників - місця звичної кліматичної зони. Якщо ви замислюєтеся про зимовий відпочинок, чудесним варіантом будуть гірськолижні курорти в Українських Карпатах. Такі канікули незамінні для загартовування і оздоровлення.

Діти 4-10 років
З дітьми в такому віці на перший план виходить програма розваг. У цьому віці дітям вже будуть цікаві екскурсії, наприклад, по Західній Україні. Зимовий варіант відпочинку для цього вікового періоду - гірськолижні курорти.

Відпочинок з дітьми на Віллі «Хижина Спа» - це прекрасне місце для відпочинку і оздоровлення всієї сім'ї.

Меню ресторану на віллі «Хижина Спа» задовільнить смаки і дорослих гостей комплексу, і дітей будь-якого віку. У нас є багато пісних і дієтичних страв, які ідеально підійдуть найменшим нашим гостям. Для малюків обладнана дитяча ігрова кімната, а на вулиці є ігрові майданчики. З нетерпінням чекаємо вас на віллі «Хижина Спа»! Тут ви повноцінно відпочинете в Трускавці всією сім'єю, а ваші дітки весело проведуть час, зміцнять здоров'я і дізнаються для себе багато нового і цікавого!

Наші Контакти

(032) 476-89-64

(067) 370-48-53

mail@higinaspa.com.ua

order@higinaspa.com.ua

Україна, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Бориславська, 29а

WEB CAM