Хижина SPA

Активний відпочинок і туризм в Трускавці

Стрункі гірські вершини, білі взимку, зелені в весняно-літній період і золотисто-коричневі навесні – картина, гідна увічнення в художніх полотнах і на сторінках літературних шедеврів. Для жителів ж невеликого містечка Трускавець це звичайний вид з вікон їхніх будинків, офісів, з вулиць.

Також красою прикарпатських видів можуть насолоджуватися туристи, які прибули на популярний курорт відпочити і підлікуватися. Розпорядок дня людини, яка приїхала в санаторій, складається з ранкової пробіжки по процедурам, відвідування сніданку, обіду і вечері, обов’язковий вечірнього концерту і танців. А чим же зайнятися днем?

Екскурсії на будь-який смак:

Львів і познайомитися з його замками, об’єднаними в Золоту підкову;Почаїв, щоб очиститися духовно в Свято-Успенській Лаврі;Манявський скит – найдавнішу святиню православ’я. Численні екскурсії передбачають також і відвідування визначних пам’яток, подарованими розкішною природою України:скелі та печери Довбуша;високогірне озеро Синевир;Національний парк «Сколівські Бескиди» та ін.

Здоров’я на першому плані.

Раз вже ви зважилися на оздоровчий туризм, то і місце для зупинки необхідно вибрати таке, щоб і відпочинок, і лікування було приємним і необтяжливим. Ідеальним місцем на час активного відпочинку стане вілла «Хатина СПА». Тільки уявіть собі дизайнерський інтер’єр, доповнений відмінним обслуговуванням і СПА-послугами, включеними у вартість проживання.

Як приємно після відвідування сауни або римської лазні зануритися в вируючу ванну-джакузі! І навряд чи щось зрівняється з відвідуванням соляної печери або проведенням сеансу ароматерапії! Крім того, досвідчений лікар-терапевт призначить індивідуальний план санаторного лікування. Доставка води з бювету здійснюється прямо в готель три рази в день. З приводу харчування теж можна не хвилюватися. У ресторані вілли «Хіжини СПА» надається два види меню: комплексне і ресторанне. Обидва з них надають вибір страв на ваш смак.