Хижина SPA

Велосипедні прогулянки для схуднення

Популярність велосипедів у всьому світі зростає з дня на день. Хто на них тільки не їздить: поштові служби, поліція, швидка допомога, спортсмени і навіть президенти і мери міст. Яскраві приклади останніх – Барак Обама, регулярно вибирати прокотитися з сімейством, і мер Лондона Борис Джонсон, нарівні з простими городянами добиратися на службу на залізному коні.

Одне з головних переваг поїздок на велосипедах – доступність такого відпочинку всім, незалежно від віку і фізичної форми: навантаження при їзді можна легко розподілити від рівня початківців до профі. На самому екологічному двоколісному транспорті можна і не помітити, як проїдеш не один десяток кілометрів, насолоджуючись красою навколишньої природи і дихаючи чистим повітрям.

Велопрогулянки по Західній Україні

У Трускавці можна взяти напрокат легкий міський велосипед і вирушити на прогулянку по величезному парку або просто по вулицях міста. Для новачків такий варіант – найоптимальніший, до того ж на прогулянку можна вибратися з дітьми.

Загартованим велотуристам з досвідом обов’язково варто відправитися на більш складні і тривалі прогулянки за межі Трускавця. Незабутня краса і особлива атмосфера Західної України підкорять будь-якого. Мальовнича природа і маленькі акуратні міста і селища дозволять зробити маршрут прогулянки насиченим і різноманітним, але не дуже втомлює – відстані між містами.

Прогулянки на велосипедах корисні не тільки для здоров’я. На компактному двоколісному транспорті можна забратися в найвіддаленіші куточки міст і країн, краще пізнати місцеву культуру і насолодитися красою природи чи архітектури. Поїздка родиною або в компанії друзів дозволить провести більше часу з близькими.

Поправляючи в самостійне велоподорож по передгір’ях, слід дотримуватися деякі норми обережності. Зокрема, незайвим буде розпитати місцевих про безпечних маршрутах, щоб уникнути загрози обвалів або не зустріти на шляху швидку гірську річку.

Велосипедні прогулянки стануть ще одним пунктом вашої оздоровчої програми в «Хіжині СПА». Разом з питвом лікувальних вод Трускавця, спа-програмами від наших косметологів і здорового раціону з екологічно чистих місцевих продуктів такі прогулянки допоможуть поліпшити самопочуття, зміцнять здоров’я і подарують безліч позитивних емоцій.