Хижина SPA

Обгортання для схуднення в Хіжина СПА

На сьогодні обгортання для схуднення дуже затребувані серед клієнтів різного віку, така популярність обумовлена доступністю сеансів, високими результатами після їх проведення і незабутніми приємними відчуттями.Применять такие процедуры можно, как для коррекции всего тела, так и для обработки отдельных проблемных участков.

Додатковою перевагою цього варіанту схуднення вважається низький ризик алергічних реакцій, оскільки для проведення сеансів застосовуються виключно натуральні продукти – шоколад, мед, морські водорості і т.д.

Правильна підготовка до обгортання

Щоб процедура обгортання принесла якомога більшу користь, слід коректно підготувати шкіру.

Обов’язковий гарячий душ або ванна, щоб добре розігріти м’язи тіла.

Не завадить видалити огрубілу і відлущує шкіру, для чого потрібно скористатися скрабом.

Після цього тіло слід ретельно висушити, оскільки суміш для обгортання наноситься виключно на чисту суху шкіру.

Далі слідує нанесення суміші для обгортання, після чого потрібно закутати оброблені ділянки утеплюючими смужками, поліетиленовими накладками і надіти зверху теплозберігаючих костюм.

Крім цих рекомендацій слід враховувати необхідність підтримки оптимальної температури в приміщенні, де проводиться процедура, так як будь-який протяг здатний порушити мікроклімат кімнати і перешкодити сеансу. А для забезпечення належного водного балансу в організмі під час сеансу буде потрібно додаткове пиття, адже при обгортанні тіло зневоднюється, так як втрачає велику кількість рідини.

Де провести якісне обгортання?

В каталозі послуг нашого СПА-готелю представлені різні методики для схуднення. Вам не доведеться ні про що турбуватися – наші майстри проведуть всі необхідні косметичні сеанси, і дозволять вам насолодитися повноцінним відпочинком з користю для здоров’я.

Хатина СПА пропонує увазі своїх клієнтів кілька типів обгортань (http://higinaspa.com.ua/spa/hs-obertyvanie/), регулярне їх застосування надає чималу користь для тіла, ви відчуєте істотний видимий ефект вже після кількох сеансів.

Крім цього такі вітамінізовані сеанси позитивно позначаються на стані шкірних покривів і всьому організмі в цілому. Основними плюсами процедури є:

підвищення тонусу шкіри;нормалізація обмінних процесів, і як наслідок, поліпшення лімфотоку;зміцнення м’язів;розгладження поверхні шкірних покривів;боротьба з целюлітом;виведення шлаків і токсинів з організму;підвищення еластичності і гладкості тіла.Всього цього можна досягти без виснажливих тренувань і дорогих препаратів, до того ж проведення обгортань абсолютно безпечно для здоров’я і дуже приємно, тому застосовувати такий метод можна без побоювання.