Хижина SPA

Детоксикація і вітамінізація лиця

Шкіра обличчя – найменш захищений орган людини, який регулярно піддається різним агресивним факторам середовища. Шкідливі звички, неякісні продукти харчування, прийом різних лікарських препаратів, вживання алкоголю – все це призводить до накопичення токсинів і виснаження захисних сил організму. Дія цих чинників негативно позначається на стані епідермісу особи, який приймає на себе основний «удар» забруднення. А незадовільна екологічна обстановка, бензиновий і сигаретний дим ще більше погіршують ситуацію.

Що таке детоксикація і вітамінізація особи? Накопичення токсинів в епідермісі може стати причиною появи вугрової висипки, освіти темних кіл під очима, передчасного формування зморшок і хронічної втоми.

Кращим сучасним засобом по догляду за шкірою є детоксикація. Дана процедура дозволяє її тонізувати, очистити від шкідливих речовин і збагатити корисними елементами. При цьому вона спрямована на перетворення жиророзчинних продуктів життєдіяльності клітин в водорозчинні, що сприяє їх швидкому виведенню зі шкіри та очищенню організму від шлаків.

Під час сеансу на поверхню обличчя наноситься маска спеціального складу, діючі речовини якого проникають глибоко в пори. Через три-п’ять хвилин відбувається вихід токсинів на поверхню шкіри. Після цього настає другий етап: розчин змивається, і наноситься вітамінізірующее крем, який заспокоює, зволожує і живить шкіру обличчя. При цьому для різного типу дерми підбираються спеціальні склади, максимально ефективно збагачують її мінералами і корисними речовинами.

Чому детоксикація особи – один з найбільш ефективних способів його очищення Після проведеної детоксикації особа буквально світиться свіжістю і красою. Дана процедура – не просто косметична чистка, а метаболічний процес, спрямований на виведення продуктів розпаду клітини.Після проведення сеансу спостерігається посилення регенерації метаболічних процесів організму, звужуються пори, знімається місцеве запалення, зменшується кількість комедонов (закупорювання каналів, які не дозволяють дермі дихати), відбувається профілактика і зволоження шкіри. А подальша вітамінізація покращує стан залоз секреції і колір обличчя.

Послуги детоксикації та вітамінізації особи в СПА-готелі «Хатина СПА» Звернувшись до фахівців «Хатина СПА», Ви не просто отримаєте догляд за обличчям, а й наблизитися до гармонії і досконалості. Можливості апаратної косметології даного СПА-готелю допоможуть Вам повернути шкірі красу, молодість і здоров’я всього за мінімальну кількість сеансів.

Процедура детоксикації в комплексі «Хатина СПА» дозволяє домогтися наступних результатів: позбавлення від вугрових висипань і контактних алергічних реакцій; активізація ферментативних механізмів очищення; омолодження обличчя; сорбція і видалення шлаків і токсинів; придушення розвитку запалення; відновлення антиоксидантної та енергетичного балансу шкіри.