Хижина SPA

Басейн

Стежити за своїм здоров’ям – не тільки нескладно, але і приємно. Якщо Ви хочете зміцнити імунітет, скинути зайву вагу і поліпшити своє самопочуття, необов’язково катувати себе в спортзалі або бігати вранці. Вода завжди дарує масу позитивних емоцій і допомагає зміцнити здоров’я.

Плавання в басейні може вирішити масу проблем зі здоров’ям і зробить Вашу зовнішність привабливішою. Чим же воно так корисно?

Медики всього світу визнають, що плавання надає благотворний вплив на весь організм людини. Особливо корисно воно для корекції фігури. Водна аеробіка вважається більш ефективною, ніж звичайна. При русі в воді задіюється більше груп м’язів, тому вплив на фігуру має більш рівномірний характер. Завдяки воді фігура формується пропорційно.
Також плавання корисно людям, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом (особливо з хребтом). Різні види плавання знижують навантаження на міжхребцеві диски і зміцнюють м’язовий корсет, формуючи красиву поставу. У басейні організм відчуває комплексні навантаження.
Тобто задіюються не тільки певні групи м’язів, а й серце, легені, суглоби і кістки. Представниць прекрасної статі зазвичай більше турбує привабливість їх зовнішнього вигляду. І тут басейн теж послужить приємну службу. Справа в тому, що заняття в басейні спрямовані не на нарощування м’язів, а на підвищення їхньої витривалості, що робить тіло більш підтягнутим і сухорлявим. М’язи живота, рук, плечей, стегон і сідниць стають міцнішими. До того ж суглоби стають більш гнучкими, завдяки рівномірно розподіленим навантаженням.