Хижина SPA

Поради наших косметологів по догляду за обличчям.

Головне для нас – ваша краса. Саме тому ми хочемо дати вам кілька порад і сподіваємося, що вони допоможуть вам зберегти свою молодість.

Домашній догляд за обличчям

Шкіра кожної людини унікальна. Вона захищає нас від негативного впливу навколишнього середовища і потребує постійного і ретельного догляду. І макіяж, і догляд за шкірою допомагають нам залишатися красивими. Але якщо макіяж можна робити не кожен день, то ми рекомендуємо робити догляд за шкірою щодня – без всяких вихідних!Перше, з чого потрібно почати – очищення шкіри.

Ваш ранок повинно починатися з видалення продуктів «нічний» життєдіяльності клітин шкіри, а вечір – закінчуватися видаленням скопилася за день бруду і косметики. Очищення проводиться засобом для вашого типу шкіри, щоб видалити бруд, не позбавляючи шкіру життєво необхідної вологи. Зверніть увагу: грамотний гігієнічний догляд за шкірою особи не передбачає використання мила.

Більшість наших клієнтів запитують, навіщо вранці ретельно вмиватися, чи можна просто сполоснути обличчя водою? Якщо ви живете в місті, то дихайте чадними газами, смолами, неминуче відбувається забруднення шкіри. За ніч виводяться шлаки, токсини, важкі метали на поверхню шкіри. Вранці необхідно вмиватися, щоб видалити ці шкідливі речовини. Якщо ви не були ретельними вмиється і завдасте денний крем, то вся грязь разом з кремом назад вбереться всередину шкіри.

Отже, ми акуратно і по масажних лініях кінчиками пальців наносимо очищуючий засіб на обличчя і область декольте. Ми залишаємо на 1 хвилину, потім змиваємо по масажних лініях чистою водою, спонжем очищаємо шкіру спеціальної водою – міцелярної, дуже суху шкіру очищаємо молочком, після чого тонізуємо, використовуючи тонік, який підходить до вашого типу шкіри.Для нормальної шкіри до 25 років, очищення – це єдина процедура, якої достатньо щоденного догляду.

Починаючи з 25 років після очищення використовуйте правильно підібраний крем для вашої шкіри і не забувайте про очі – це дзеркало вашої душі.

Професійний догляд за обличчям

Якщо ви хочете професійного догляду, то не шукайте в інтернеті реферат «Догляд за шкірою», а краще – зверніться до косметолога. Догляд за шкірою – це наука: щоб мати красиву, здорову і молоду шкіру, необхідний грамотний підхід фахівця.

Професійний догляд за шкірою обличчя відрізняється від домашнього. Процедури, що виконуються на салонних апаратах для догляду за шкірою, діють більш інтенсивно і дають більш тривалий і виражений результат. Якщо у вас намічається важлива дата і вам необхідно виглядати на всі 100, запишіться на прийом до косметолога. Система по догляду за шкірою підбирається фахівцем в залежності від типу і стану шкіри.

Можна придбати апарат для догляду за шкірою, який призначений для використання вдома. Але все ж краще віддатися в руки професіоналів: досвідчений косметолог контролює і глибину впливу, і результат процедури. Щоб отримати дійсно хороший ефект за допомогою апаратів для догляду за шкірою, потрібно добре розуміти процеси, що відбуваються в шкірі – один і той же апарат будинку і в руках косметолога дасть різний результат.

Наша Вілла пропонує вам професійні відходи для будь-яких типів шкіри від таких брендів косметики, як «Babor» і «MaryCohr».Косметика цих брендів – це високоефективна гіпоалергенна косметика класу «ЛЮКС», одна з найкращих в Європі. У ній збалансовано поєднання престижності марки з якістю абсолютно натуральних продуктів, які можна ефективно використовувати не тільки в салоні, але і вдома.

«Babor» за допомогою унікальних ампульних концентратів, масок, кремів і масел допоможе вам відновити шкіру і її життєвий баланс.

«MaryCohr» позбавить її від зморшок за допомогою апаратного безоперационного ліфтингу і замінить вам курс мезотерапії за допомогою гідрогелю на ефірних маслах.

Тому ми радимо вам підтримувати свою красу за допомогою цих косметик. Детально ознайомитися з усіма косметологічними процедурами ви зможете на нашому сайті на сторінках процедур особи від «Babor» і «MaryCohr».

Будьте красивими! І нехай молодість ніколи не покидає вас!