Хижина SPA

Схуднення

Програма схуднення «Матриця схуднення»

Програма схуднення «Матриця схуднення» з використанням амінокислотного препарату «Macresces» – це 100% гарантія втрати 7-10% від своєї початкової ваги без втрати м’язової маси. Препарат був розроблений італійськими вченими для лікування людей з надмірною вагою і вже багато років користується великою популярністю в світі завдяки своїм результатам. Суть методу полягає в частковій або повній заміні звичайного харчування на амінокислотний препарат «Macresces» в поєднанні з овочами, вітамінами і мікроелементами.

Переваги

Переваги програми «Матриця схуднення» в «Хижина Спа»

1. Визначення основних проблем надмірної ваги і вибір методу схуднення. 2. Курс правильного і здорового харчування. 3. Унікальні лікувальні води «Нафтуся», «Марія», «Софія» які прискорять процес схуднення і додадуть Вашому тілу легкість. 5. Нові цікаві знайомства. 5. Новые интересные знакомства 6. Ваше тіло стане стрункіше і привабливіше 7. У період перебування у нас Ви зможете навчитися новому на майстер класах з приготування десертів, техніці масажу, малювання. 8. На лекціях з дієтологом Ви дізнаєтеся про принципи контролю ваги, правильне харчування, здоровий спосіб життя, раціону харчування для схуднення, ефективне схуднення. Всі ці знання Ви зможете використовувати по прибуттю додому.

Програма

У вартість програми включено:

1. Консультація лікаря дієтолога 2. Складання індивідуальної дієти 3. Харчування по складеній програмі схуднення 4. Препарат «Macresces» і необхідні медикаменти індивідуально підібрані для Вас 5. Процедури мікрокльзьм для очищення організму 6. Масажі 7. Йога для схуднення 8. Косметологічний масаж обличчя і догляд за типом шкіри 9. Пиллинг і обгортання 10. Гидромассаж 11. Душ шарко

Протипоказання:

Противопоказания:

1. Цукровий діабет 1-го типу 2. Ниркова недостатність 3. Подагра 4. Період вагітності і годування груддю 5. Онкологічні захворювання

Вартість

Вартість програми схуднення, в залежності від кількості днів, за зниженою ціною: 21 день – 45 000 грн. 15 днів – 35 000 грн.

Індивідуальне меню здорового харчування

(Консультація, дослідження тіла і складання персональної програми харчування) 2100 грн.

Консультація лікаря дієтолога:

1000 грн.

СПА-Ритуал “Пробудження”

(Фіто-бочка, пілінг Кесе, мильний масаж) – 70хв. 1150 грн. Програма схуднення «Матриця схуднення» в поєднанні з оздоровчими процедурами, індивідуально підібраною дієтою, йогою, раціональним харчуванням, здоровим способом життя, цікавими майстер класами, заняттями бодіфлекс, подарує Вам не тільки бажаний результат схуднення але і масу приємних емоцій. При проходженні програми схуднення обов’язкове рухова активність. Залежно від Ваших переваг, Ви можете вибрати скандинавську ходьбу по теренкурами Трускавця, легкі пробіжки або піші прогулянки. Методика програми схуднення «Матриця схуднення» надає потужний оздоровчий ефект, детоксикацію тканин і органів, зменшення кількості вісцерального жиру. Метод дозволяє позбавитися жиру в локальних гормонозалежних зонах (стегна, живіт). Ви не будете відчувати почуття голоду завдяки біохімічним процесам, відновлюється бадьорість і відчуття радості. Програма схуднення ідеально підходить для людей бажаючих за короткий термін знизити вагу на кілька кілограм (7-10% від початкової ваги) і очистити організм. Короткочасна білкова дієта з препаратом «Macresces» під наглядом лікаря це легкий і приємний спосіб схуднення. Наша основна мета – допомогти Вам досягти бажаного ваги і відновити Ваше здоров’я!

Телефон для інформації та бронювання програми схуднення: +38 067 370 48 53 або +38 (0247) 6 89 64.