За доступними цінами ми пропонуємо Вам СПА процедури для обличчя і тіла з використанням таких світових брендів косметики.

СПА процедури

Переступивши поріг нашого СПА центру, ви потрапляєте на дикий острів з просторим басейном, ексклюзивним басейном з гідро та аеромасажем, сауною, римською парною з ароматами карпатських трав, соляною печерою, кімнатами для ароматерапії і різних масажних технік.

Прозорі струмені водоспаду, який уособлює цілющу силу води, в тон латинським висловом «Sanus per aqua», що в перекладі означає «здоров'я через воду», повернуть Вам молодість. Відпочинок в Карпатах - одна з тих можливостей, якою прагнуть скористатися як жителі України, так і гості нашої країни, які приїзджають насолодитися природою Карпат з ближнього зарубіжжя. Карпати, відпочинок в яких залишає найпрекрасніші враження від свіжого гірського повітря, хвойних і листяних лісів, самобутніх селищ, мирно існуючих на берегах численних річок і крихітних озер змушує туристів розносити чутку про українську природу і культуру далеко на захід і на схід. А відпочинок в Трускавці - одна з тих речей, яка приваблює в Прикарпатті туристів з усього світу.

Неспроста адже тисячі туристів, які знайшли час на відпочинок в Україні, прагнуть на курорт Трускавець - один з популярних лікувально-оздоровчих центрів навіть не в Україні, а в усьому світі. Путівки в Трускавець коштують не так вже й дешево, але тим не менш чудово розпродаються. Адже ті, хто хоча б раз побував у невеликому місті на південному заході України, дуже скоро починають сумувати за поширеним тут природним мінеральним джерелам, по чистому гірському повітрю, тиші та спокою Карпат.

Трускавець, відпочинок в якому по кишені багатьом гостям країни, та й українцям теж, пропонує відвідувачам міста безліч лікувально-оздоровчих центрів, багато з яких відповідають усім сучасним вимогам до подібного комплексу: пансіонати та санаторії Трускавця пропонують своїм відвідувачам цілі програми з оздоровлення, профілактики та лікуванню багатьох захворювань, повноцінне харчування, різні гідромасажні процедури і навіть широкий спектр різноманітних сучасних SPA-процедур. Так що в такій справі, як повноцінний сучасний відпочинок, Трускавець займає одну з лідируючих позицій в Україні.